„Šok su žvaigžde“ šou palikę dalyviai – apie KaYrą ir Justą: „Jie privalo būti finale“

Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis / LRT ir M.Stankaičio nuotr.
Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis / LRT ir M.Stankaičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-11-27 19:54
AA

„Šok su žvaigžde“ dalyviams KaYrai ir Justui šį savaitgalį šokių aikštelėje talkins buvę „Spindu-lio“ šokėjai. Justas Girdvainis, pats ilgus metus šokęs šiame šokių klube sako, kad pasirinkus kūrinį apie draugus, nebuvo geresnės išeities nei pasikviesti tikrus draugus šokti kartu.

Šokėjai Liudvikas Putelis, projektą jau palikę Ieva Brigita Riepšaitė bei Justinas Mejeris-Ustin džiaugiasi galimybe vėl pasirodyti kartu ir prisimena vaikystę: „Klubas „Spindulys“ niekada nebuvo tik šokių klubas. Tai buvo šeima, o šokių treneriai Mindaugas Banys ir Brigita Banienė – antri tėvai. Profesionalus sportas čia visada derinosi su laisvalaikiu – kartu šokdavom, keliaudavom, gyvendavom.“

Šokėjai itin suartėjo dalyvaudami vasaros stovyklose:

„Stovyklose linksmiausia būdavo vakarais, kuomet gaudavom kūrybinę užduotį. Buvom tokie atsipalaidavę ir pasitikintys vieni kitais, kad vaidinant nebijodavome persirengti nei merginų rūbais, nei dar kuo nors provokuojančiu ar parodijuojančiu. Taip susidraugavom, nes išmokom juoktis vieni iš kitų“, – pasakoja Liudvikas.

Liudvikas Putelis, Justas Girdvainis ir Justinas Mejeris / Asmeninio archyvo nuotr.
Šokio klubo „Spindulys“ stovykla

Žinoma, gerą draugystę lydėdavo ir išdaigos, į kurias dažnai įsiveldavo Liudvikas ir Justas: „Būdavo, kad miegančius vaikus naktį su visu čiužiniu išnešdavom į koridorių arba piešdavom pirmiems užmigusiems ant nugaros, kad nepastebėtų ir sunkiau būtų nusiplauti.“

Vis dėlto šokėjai patikina, kad tokios išdaigos niekuomet nevedė link keršto ar norėjimo pakenkti.

„Tarp mūsų buvo ir yra sveika konkurencija – niekada nesistengėm vienas kitam pakenkt, tik padėti. Pavyzdžiui, įsimintiniausia mano kelionė buvo važiavimas į Štutgartą. Čia vyko vienos labiausiai prestižinių šokių varžybų pasaulyje, o mūsų kolektyvo nariai neįtikėtinai palaikė vieni kitus. Manau, dėl to iki šiol esam draugai ir kolegos šokių aikštelėje“, – dalinasi Liudvikas.

Ieva Brigita Riepšaitė ir Justas Girdvainis / Asmeninio archyvo nuotr.
Justas Girdvainis ir Liudvikas Putelis / Asmeninio archyvo nuotr.

Ieva Brigita Riepšaitė su J.Girdvainiu poroje šokusi nuo dvylikos metų iki dvyliktos klasės, taip pat vadina „Spindulio“ šokėjus šeima, kurioje būna įvairių emocijų, tačiau  sako, kad visuomet žino, jog bet kuriuo iš jų galėtų pasikliauti kaip broliu.

Šokėjai augo kartu ir yra pažįstami jau seniai, tačiau jie nevengia pagyrų ir Justo partnerei, šokio pasaulio naujokei KaYrai-Kristinai Radžiukynaitei.

„Justo galimybes ir talentą žinojau visada, bet KaYra išties turi šokėjišką atmintį, yra lanksti ir greitai sugeba pagauti šokio techniką, kas labai svarbu bendram vaizdui. Manau, tai labiausiai verta laimėti projekto pora. Jie privalo būti finale“, – sako J.Mejeris-Ustin.

Kristina Radžiukynaitė-Kayra ir Justas Girdvainis / LRT nuotr.

L.Putelis papildo, kad nuo pirmosios laidos J.Girdvainis ir KaYra buvo jo favoritai, o labiausiai džiugina dar labiau patobulėję Kristinos šokio įgūdžiai bei išmokti sudėtingi žingsneliai.

Šiai „Šok su žvaigžde“ porai kolegos linki poilsio, susikaupimo, žiūrėjimo ta pačia kryptimi bei eiti tuo pačiu keliu, kuriuo pora žengė nuo pirmosios laidos – šokiais pasakoti istorijas. Dar viena istorija apie draugus bus papasakota jau šį šeštadienį, 21:00 val. per LRT.

Kristina Radžiukynaitė-KaYra ir Justas Girdvainis (21 nuotr.)
+15