Intriguojantis „Muzikinės kaukės“ pusfinalis: kas pateks į finalą?

„Muzikinė kaukė“ / Dovydo Beržinio nuotr.
„Muzikinė kaukė“ / Dovydo Beržinio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-04-24 11:28
AA

„Muzikinėje kaukėje“ – intriguojantis vakaras. Šeštadienio vakarą paaiškės, kurie keturi iš dešimties devintojo projekto sezono dalyvių pateks į finalą.

Kiekviena iš šių metų projektą papuošusių teatro, muzikos ir televizijos žvaigždžių žiūrovams jau pateikė po vienuolika pasirodymų.

Šis šeštadienio vakaras – lemiamas. Laidos pabaigoje, susumavus visų laidų komisijos ir dalyvių balus, paaiškės keturi laimingieji, kurie po savaitės susikaus finale dėl geriausiojo titulo, o nugalėtoją išrinks žiūrovai tiesiogiai balsuodami telefonais.

Šį šeštadienio vakarą netrūks įspūdingų pasirodymų. Atlikėja Ieva Zasimauskaitė, kuri ne kartą projekto komisiją ir savo gerbėjus paliko be žado stebindama balso ir išvaizdos pokyčiais, tapo Lana Del Rey.

„Man šitas pasirodymas patiks. Aš būsiu krėsle. Aš tiesiog sėdėsiu ir dainuosiu ir būsiu apsvaigus nuo pasaulio, tai man atrodo, kad viskas bus gerai“, – dar prieš pasirodymą sakė Ieva. 

Ieva Zasimauskaitė tapo Lana Del Rey

„Šiandien labai ji man patiko, labai. Labai susikaupusi. Išvis, Zasimauskaite, tu mane labai nustebinai „Muzikinėje kaukėje“ nes tu, pasirodo, viską gali“, – Ievą gyrė Vytenis Pauliukaitis.

„Tu viską moki, tu pasiverti į bet ką ir tau teks jau neapsistoti ties savo stiliumi, kurį visi pažįsta iš „Eurovizijos“, tau reikės labai rodyti ir plėstis, nes tu tiesiog neturi teisės nuslėpti tų savo talentų ir balso galimybių, kurias tu turi. Viskas, išsidavei ir dabar mes tavęs nebepaleisim, norėsim įvairiausios, visokios, tik išsirink, kokia nori būti“, – po pasirodymo komentavo Livija Gradauskienė.

„Muzikinė kaukė“ / Dovydo Beržinio nuotr.

O štai grupės „Biplan“ lyderiui šį šeštadienį teko viena sunkiausių užduočių – įkūnyti atlikėją LP. 

„Scenoje įkūnyti moterį – didesnis iššūkis. Šį vakarą mes neturėsim aukštakulnių, neturėsim vakarinės suknelės, kas man būtų visai įdomu, būtų įdomi patirtis, bet tai irgi nepalengvina užduoties. Tikrai ne“,  – dar prieš pasirodymą nerimu dalijosi Maksas Melman.

„LP tembras yra vienas įdomesnių ir išskirtinesnių apskritai kokius esu girdėjusi pasaulyje. Taip, ta vidinė transliacija čia vyksta, bet išraiškos čia nėra, mane užburia tembras ir aš, tiesą sakant, nelabai ir stebiu kas vyksta, juolab apie jos kalbą nieko negalėčiau sakyt, aš jos klausau ir man stebuklinga, kas vyksta pas ją gerklėj. Man buvo faina, man buvo gražu“, – sakė Inga Valinskienė.

Maksas Melmanas įkūnijo LP

Šio šeštadienio vakaro pasirodymai – labai įvairūs – aktorė Toma Vaškevičiūtė tapo Kylie Minogue, Egidijus Sipavičius – žaviuoju Eros Ramazzotti, Rokas Petrauskas – „Red Hot Chili Peppers“ vokalistu, Dovydas atliko Bruno Mars dainą, Justė Žičkutė įkūnijo Arianą Grande, Katažina – „4 Non Blondes“, Gytis Ivanauskas džiaugėsi išsipildžiusia svajone ir dainavo Dzharo and Khanza kūrinį, o Ieva Barbora Juozapaitytė tapo Monika Liu.

Po visų pasirodymų paskutinį kartą komisija ir dalyviai dalino savo balus. Paskelbus tris finalistus, paaiškėjo, kad ketvirtą ir penktą vietas skyrė vos vienas balas! Kas tas ketvirtasis finalistas, o kas nusivils sužinojęs, kad nuo finalo jį skyrė vos vienas vienintelis balas?

Intriguojanti „Muzikinė kaukė“ – jau šį šeštadienio vakarą, 19:30 val., per BTV.

„Muzikinės kaukės“ pusfinalis (32 nuotr.)
+26