Kaip Zvonkai ruošėsi raudonam kilimui ir vienintelį Katažinos pažadą šiems metams

Deivydas Zvonkus ir Katažina Zvonkuvienė / Teodoro Biliūno ir asmeninė nuotr.
Deivydas Zvonkus ir Katažina Zvonkuvienė / Teodoro Biliūno ir asmeninė nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-01-30 12:34
AA

Muzikaliai Katažinos ir Deivydo Zvonkų šeimai kasmečiai M.A.M.A muzikos apdovanojimai yra reikšmingas įvykis. Tačiau raudonuoju kilimu žengusi elegantiška pora prasitarė visuomet turinti ir planų, nesusijusių su darbu.

Į M.A.M.A apdovanojimus Zvonkai atvyko vieni pirmųjų. Fotografams pora pozavo pasipuošę mėlynos ir juodos spalvų eilutėmis, prisiderinę vienas prie kito.

K.Zvonkuvienę renginiui papuošė dizaineris Egidijus Rainys, o tuo tarpu D.Zvonkus šyptelėjo, kad jam puikiai pavyko prisiderinti prie žmonos iš to, ką jau turėjo.

„O aš prisitaikiau. Derantį drabužį radau spintoje“, – sakė D.Zvonkus. Jis nevengė ir pašmaikštauti: „Mes turime daug fantazijos, nuo sienos nuėmėme kilimą ir iš jo pasisiuvome sau aprangą.“  

Deivydas ir Katažina Zvonkai M.A.M.A apdovanojimuose (5 nuotr.)
Teodoras Biliūnas/BNS
+2

Pora stengiasi nepraleisti muzikinių renginių, mat abu gyvena muzika. Vis dėlto gyvenime, šypteli jiedu, ir be muzikos vyksta įvairiausių dalykų.

„Nesame verslo korporacija ir metinių strategijų nesudarinėjame, gyvename pakankamai improvizuotai. Bet 2022-ais, kaip ir kasmet, ketiname klestėti“, – detaliau atskleisti savo sumanymų nepanoro D.Zvonkus. 

Jis tik užsiminė jau ilgokai jokių nerealių, grandiozinių, sunkiai įgyvendinamų užduočių bei „naujųjų metų iššūkių“ sau nekeliantis. 

Deivydas Zvonkus ir Katažina Zvonkuvienė / Teodoro Biliūno nuotr.

„O aš šį tą jau pasižadėjau, – sako K.Zvonkuvienė. – Vėl ėmiau sportuoti savo malonumui. Kartais treniruojuosi viena, kartais – su treneriu.“

Dainininkė patikino – tai ji daro ne dėl noro numesti ar priaugti svorio, o dėl geresnės savijautos. 

„Visos moterys yra šiek tiek kritiškos sau ir siekia tobulumo, o juk sveikame kūne yra sveika siela“, – pastebi pašnekovė. 

Katažina ir Deivydas Zvonkai su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.

Į sporto salę užsuka ir D.Zvonkus, tik jis ten – retesnis svečias, nes didysis jo hobis – muzika. Kalbėdamas apie ją kūrėjas pabrėžė, jog kiti trys svarbūs dalykai gyvenime jam yra Katažina, Kornelija ir Donatas.

„Ir dar trys svarbūs dalykai yra geltona, žalia bei raudona“, – su šypsena patikino pašnekovas. 

Tuo tarpu Katažina, paklausta apie tai, kokios muzikos klausosi dažniausiai, teigė vieno konkretaus stiliaus ar atlikėjo išskirti negalinti – svarbiausia transliuojama emocija.

„Trūksta vitamino D, o muzika sušildo, tad kad ir koks stilius bebūtų, jis yra priimtinas vien dėl to, kad mes visi turime pasirinkimą. Jeigu važiuoju automobiliu, dažniausiai pagal nuotaiką perjungiu radijo stotį ir tiek. Muzika suteikia labai daug įvairių jausmų ir tai, ko gero, yra ir tai, dėl ko ją mylime“, – sakė Katažina.

D.Zvonkus juokėsi pastaruoju metu per radiją klausęs ne muzikos, o žinių. „Vis keičiasi tvarka dėl kaukių dėvėjimo, tai norisi žinoti taisyklės“, – paaiškino jis.

Apdovanojimų M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai (231 nuotr.)
+225
M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija ir koncertas (131 nuotr.)
+125