Šorena traukė gruziniškas dainas: pristatė atnaujintą programą „Mano širdies muzika“

Šorena Džaniašvili   / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šorena Džaniašvili / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-11-06 21:41
AA

Ketvirtadienio vakarą sostinės muzikos klube „Tamsta“ koncertavo dainininkė Šorena Džaniašvili. Ji pristatė atnaujintą programą „Mano širdies muzika“.

Šiam koncertui Šorena ruošėsi kone metus. Pasiklausyti gruziniškų dainų atvyko atlikėjos bičiuliai, kolegos, jos muzikos gerbėjai ir, žinoma, vyras, aktorius Audrius Bružas.

„Viską dariau neskubėdama ir iš visos širdies. Vasarą keliavau po Gruziją, rinkau autentiškas dainas, kuriomis papildžiau savo jau seniau išdirbtą dainų kolekciją“, – pasakojo Šorena. 

Šorena Džaniašvili Vilniuje pristatė programą „Mano širdies muzika“ (26 nuotr.)
+20

Pernai atlikėja jau keliavo po Lietuvą pristatydama „Mano širdies muzikos“ dainas. Šįkart ji pristatė papildytą programą – skambėjo ir senos, ir naujos dainos. Pastarosiose – dar daugiau pietietiško nuoširdumo, tradicijų, gruziniško temperamento.

Šorena Džaniašvili / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

„Šįkart einame kitu keliu, jei pirmajame albume ir koncertinėje programoje girdėjote daugiau džiazo, tai dabar daugiau dėmesio skiriu etniškiems motyvams“, – sakė atlikėja. 

Ir iš tiesų, ne tik auksiniu balsu, temperamentu ir charizma Šorena ketvirtadienį žavėjo publiką, bet ir savo skleidžiama kultūra: klausydamas iš atlikėjos širdies gimusios muzikos pasijauti pasaulio piliečiu.

Šorena Džaniašvili / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.